Schowek Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...
» Dla Domu

Chemia i kosmetyki dla domu

Każdy pragnie przebywać w przyjemnym, schludnie utrzymanym otoczeniu – zwłaszcza, gdy chodzi o własne cztery kąty. Właśnie dlatego proponujemy specjalne kosmetyki oraz chemię gospodarczą, pozwalającą utrzymać każde gospodarstwo w czystości i jak najlepszym stanie. Preparaty pozwalają usunąć skutecznie – z każdej powierzchni – zabrudzenia, a także nieprzyjemny zapach.
 

Duży wybór preparatów do codziennego czyszczenia


Wśród naszych preparatów znajdują się produkty umożliwiające wykonywanie codziennych czynności porządkowych w każdym pomieszczeniu. Mamy w asortymencie środki do mycia uniwersalnego, a także do konkretnych rodzajów powierzchni, np. skórzanej tapicerki, wnętrz kominków, drewna, glazury, itd. Preparaty dostępne są w opakowaniach ułatwiających aplikowanie, jak również produkty silnie skoncentrowane – przeznaczone do rozcieńczania. W asortymencie naszego sklepu każdy znajdzie chemię gospodarczą, ale również kosmetyki dla domu – np. zapachy, pozwalające wprowadzić przyjemny aromat do każdego wnętrza.
 

Chemia dla domu przeznaczona do zadań specjalnych


Niekiedy zwykłe środki do czyszczenia mają zbyt słabe działanie, aby skutecznie pozbyć się zabrudzeń. Wówczas warto użyć chemii dla domu, przeznaczonej do zadań specjalnych. Do takich produktów można zaliczyć między innymi żele do udrażniania rur, odtłuszczacze, detergenty do usuwania pleśni i grzybów.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl